Okna są nieodłącznym elementem każdego budynku. W architekturze odgrywają one podwójną rolę – funkcjonalnego, niezbędnego elementu konstrukcyjnego oraz dekoracji. Dzisiaj zajrzymy do katalogów najlepszych producentów okien i sprawdzimy, jakie rozwiązania będą królować w architekturze tego roku!

Okna w rozmiarze XXL

W projektach domów jednorodzinnych wciąż wykorzystywane będą okna panoramiczne. Wielkoformatowe przeszklenia i całoszklane narożniki dodają bryle lekkości i nowoczesnego rysu, optycznie powiększają wnętrza i wpuszczają do domu maksimum światła słonecznego.

Postaw na kolor!

Białe ramy odchodzą do lamusa. Znacznie ciekawszą i bardziej efektowną alternatywą dla bieli jest wyrazista czerń, antracyt oraz granat. Cienkie, aluminiowe ramy w głębokim kolorze z pewnością przypadną do gustu każdemu trendsetterowi ceniącemu elegancję i szyk.

Powrót do korzeni

Architekci coraz chętniej i śmielej sięgają po naturalne materiały. Nie inaczej jest w przypadku okien. Pięknym dodatkiem do nowoczesnych, urządzonych ze smakiem wnętrz są naturalne, wąskie ramy z delikatnie rysującymi się słojami. Naturalny akcent dodaje wnętrzu ciepła i sprawia, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Co ważne, parametry okien drewnianych pozytywnie mogą Cię zaskoczyć!

Okna Internorm w Katowicach – zainspiruj się!

Wybór okien nie jest najłatwiejszą decyzją. Zakupione modele będą w ogromnym stopniu wpływać na estetykę wnętrz, fasadę budynku, komfort oraz bezpieczeństwo domowników oraz wysokość opłat za ogrzewanie. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane modele spełnią Twoje oczekiwania i będą wiernie służyć przez długie lata, wybierz produkty z oferty czołowych producentów. Ciekawe rozwiązania znajdziesz w katalogu marki Internorm. Okna Internorm w Katowicach łączą w sobie efektowne, modne wzornictwo z bezkompromisową jakością. Wśród dostępnych modeli znajdziesz wysokiej klasy okna antywłamaniowe i pasywne spełniające rygorystyczne normy.

Comments are closed.