Przydomowy ogród doskonale sprawdzi się jako miejsce relaksu i odpoczynku. W aranżacji pomoże zestaw mebli technorattanowych. Kolekcje technorattanowe cenione są przede wszystkim za wysoką jakość, ale też rewelacyjne dopasowanie do aktualnych trendów. Jakie meble wybrać?

Zestaw mebli technorattanowych – komplet wypoczynkowy

Bez wątpienia to właśnie komplety wypoczynkowe technorattanowe są dzisiaj najchętniej wybierane. W ich skład wchodzą najczęściej wygodne sofy narożne, ale też niskie i obszerne stoły kawowe, krzesła ogrodowe. Komplety wypoczynkowe warto ustawić w cieniu pergoli lub nowoczesnego parasola ogrodowego – w ten sposób miejsce do relaksu będzie osłonięte przed słońcem. Zestaw mebli technorattanowych to idealny wybór do ogrodu czy na taras – meble są trwałe, dostępne w szerokiej gamie kolorów, odporne na płowienie. Wysoka odporność na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne to przede wszystkim zasługa zastosowania odpowiednich tworzyw. Okrycie mebli technorattanowych tworzy plecionka syntetyczna – tworzywo to posiada nieporowatą strukturę, które nie wchłania wilgoci, kurzu, czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia problemów. Stelaż mebli tego typu tworzy się z aluminium. Niska waga tego metalu sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie mebli z miejsca na miejsce nie jest problemem.

Jak chronić zestaw mebli technorattanowych w zimie?

Aby zestaw mebli technorattanowych na długi czas zachował doskonały wygląd, warto wyposażyć się w pokrowce ogrodowe. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych – gruba tkanina skutecznie chroni przed osiadaniem kurzu czy kondensacją wilgoci, płowieniem. Doskonałe dopasowanie tkaniny do mebli gwarantuje niewielki ściągacz. Pokrowce pozwolą znacząco przedłużyć żywotność mebli.

Comments are closed.

https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/