Konkurencyjne metody dla depilacji laserowej nie są godnymi przeciwnikami. Bowiem depilacja laserowa w każdej kategorii przewyższa parametrami tradycyjne metody depilacyjne. Żyletki, wosk czy depilatory tylko na krótki czas uwalniają skórę od nadmiernego owłosienia dodatkowo szkodząc powierzchni skóry. Sprawiają, że jest wysuszona i często zaczerwieniona.

Depilacja laserowa – schemat postepowania

Każdy zabieg depilacji laserowej wygląda dość podobne. Jednak przed przeprowadzeniem serii zabiegów każdy klient musi przejść rozmowę kwalifikacyjną, która ostatecznie potwierdzi czy nie ma on przeciwwskazań do zabiegu. Jest to bardzo ważne ponieważ przystępując do depilacji laserowej posiadając choroby skóry, będąc w ciąży, karmiąc piersią czy przyjmując leki fototoksyczne naraża się na duży uszczerbek na zdrowiu. Po tym można już spokojnie umówić się na konkretne terminy sesji depilacyjnych. Najczęściej są oddalone od siebie o kilka tygodni.

Pierwsza sesja jest podobna jak każda inna. Na początku na depilowane miejsce jest aplikowany żel chłodzący, który ma zmniejszyć obrzęki i zaczerwienienia. Dzięki temu występują one przez bardzo krótki czas bądź nawet wcale. Na oczy nakładane są specjalne okulary ochronne więc wszystko przebiega profesjonalnie.

Po zabiegu istnieje kilka reguł, których należy przestrzegać. Najważniejszymi z nich jest protekcja skóry przed promieniami słonecznymi – dlatego nie należy nawet chodzić na otwartym słońcu nie mówiąc już o opalaniu się. Dodatkowo zabrania się uczęszczać na basen (poprzez drażniące działanie chloru) czy też korzystać z saun ze względu na podwyższoną temperaturę.

Polecane: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

Depilacja laserowa Warszawa

Coraz częściej wzrasta popularność i chęć wzięcia udziału w serii zabiegowej jaką jest depilacja laserowa. Warszawa to stolica Polski, w której jest od groma profesjonalnych sieci, które oferują w swoich usługach depilację laserową. Klient powinien zwracać uwagę na opinie i renomę salonu, a będzie miał pewność, że oddaje swoją skórę w dobre ręce.

Comments are closed.

live url https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/